top of page

Služby

Služby

VAŠE POTŘEBY KLADEME NA PRVNÍ MÍSTO

Mytí oken Praha-východ

Naše služba mytí oken na Praze-východ je profesionálním TOP servisem pro každého

DOPORUČENÍ

Doporučujeme čistit okna minimálně 2x ročně, abyste je udrželi v dobrém stavu. Neudržovaná okna znamenají více práce a času při jejich čištění, což vede i k vyšším nákladům.

​Přínos čistých oken je markantní například ve velkých výrobních halách a kancelářských prostorách typu open-space.

Velmi špinavá okna totiž propouštějí o 10 % méně světla, což zvyšuje náklady na svícení, a navíc zhoršuje výkon i celkový pocit zaměstnanců.


​Pravidelné čištění oken proto není jen dalším protivným nákladem, nýbrž více než rozumnou investicí…

Pravidelné mytí = výjimečné ceny!

Naši stálí zákazníci mají jedny z nejnižších nákladů na mytí oken v celé Praze!​​

Příklad: mytí běžně znečištěného okna u nás pořídíte za pouhých 29 Kč/m², a jako náš stálý zákazník máte čistá okna dokonce za 27 Kč/m².​​ Další informace naleznete v našem ceníku služeb.

 

Do všech našich cen je započítáno i DPH.

Proces mytí oken a výloh zahrnuje očištění skel z obou stran (v případě dvojitých oken se tedy jedná o umytí všech čtyř skleněných ploch), rámů, kování, zárubní a vnitřních, vnějších i meziokenních parapetů.

Mytí oken provádíme tzv. stěrkovou metodou (více o této technice na našem blogu v příspěvku Jak nejlépe umýt okna), která je pro své excelentní výsledky ve světě profesionálních služeb nejrozšířenější – protože jednoznačně nejúčinnější...

K mytí používáme pouze kvaltiní čistící prostředky s ekoznačkou EU, které nezatěžují životní prostředí. Finanční náklady na tyto prostředky jsou již započítány do celkové ceny služby.

Upozornění: neprovádíme výškové mytí oken z úvazu.

Nečistíme skleněné plochy, které jsou dostupné pouze pomocí horolezecké techniky, nebo z vysokozdvižné plošiny. Venkovní stranu oken, ke kterým není přístup zevnitř, myjeme do výšky max. 12 metrů.

Kolik času nám zabere umytí vašich oken?

Každá zakázka má svá specifika, liší se v typu a velikosti oken, v přístupu k nim apod., ale k získání přibližné představy můžete použít příkladu:
 
Čas potřebný k umytí jednoho standardního okna o rozměrech 130x140 cm s dvojitým zasklením je 30-40 minut.

dívka čistí okno
kluk čistí okno
bottom of page